• Index
  •  » Inne
  •  » Pochwalcie się swoim sprzętem komputerowym

#1 2014-04-04 12:58:21

Xzibin

Super Wszechpotężny Niezniszczalny I Mający Zawsze Racje Admin

8111368
Skąd: Odolanów
Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 216
Punktów :   
Nick w grze : Xzibin
Ulubiona postać: SPOP

Pochwalcie się swoim sprzętem komputerowym

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj chciałbym wam troszeczkę powiedzieć o moim nowym headsecie: Asus Cerberus. Jak każdy wie produkty marki Asus są wzorcem co do jakości wykonania i ceny. Jestem graczem od lat i wiem jak ważne są dobre słuchawki w trakcie rozgrywki. Dobry headset potrafi sprawić że usłyszymy nadchodzącego wroga i przygotujemy się do starcia. Ale dość wstępu przejdźmy do konkretów. Po odpakowaniu pierwsze co zauważyłem to bardzo solidnie wykonany kabel. Kilka razy zdarzyło mi się żeby słuchawki przestały działać z powodu słabego kabla. W tych słuchawkach jest to po prostu nie realne. Kabel jest tak wytrzymały, że trzeba by użyć siekiery aby go przerwać. Headset posiada doczepiany mikrofon kierunkowy co bardzo fajnie się sprawdza gdy w domowym zaciszu, gdy ktoś za plecami urządza imprezę a my mamy ochotę pograć ze znajomymi nie zawracając im głowy wrzaskami z otoczenia. Słuchawki mają regulowaną długość przez co można je dostosować do każdego rodzaju głowy i pomieszczą się w nich uszy niezależnie od tego czy  jesteśmy Elfem czy człowiekiem. W porównaniu ze zwykłym, tańszym sprzętem wyczuwalna jest ogromna różnica. Pierwsze na co zwróciłem uwagę to ogromna głębia basu, która po prostu wgniata w fotel. Oprócz tego Headset bardzo fajnie wycisza otoczenie przez co może on być także wykorzystywany przy pracy w chociażby tartaku gdzie otrzymałby pozytywny atest w dziedzinie BHP. Kolejnymi przydatnymi dodatkami są regulator głośności i wyłącznik mikrofonu, przez co możemy dostosować się do gry lub przerwać rozmowę bez minimalizowania gry. Słuchawki mogą być podłączone do PC, urządzeń mobilnych a nawet PS4! W zestawie otrzymujemy stylowe opakowanie zawierające słuchawki, doczepiany mikrofon, przejściówkę która przedłuża słuchawki i rozdziela kabel na wejście pod mikrofon i słuchawki oraz przejściówkę do urządzeń mobilnych. Podsumowując Asus Cerberus to bardzo solidnie wykonany sprzęt, który zapewnia niesamowite wrażenia dźwiękowe dzięki czemu urozmaica on każdą rozgrywkę. Są to zdecydowanie najlepsze słuchawki z jakimi miałem styczność. Polecam każdemu kto potrafi docenić głębie dźwięku. Mając Cerberusy możesz mieć brudne uszy!

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Pochwalcie się swoim sprzętem komputerowym

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpies bloodhound cena Hobby oraz rozrywka