#1 2009-10-25 17:10:09

 Fotograf

VIP

603981
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 137
Punktów :   
Nick w grze : JackCyR
Ulubiona postać: Special Air Service
WWW

GHOST HUNT EVENT

Otóż ogłaszam iż Z8 wprowadził nowy event "GHOST HUNT EVENT". Trwać on będzie od 26.X.09 (poniedziałek) do 30.X.09 (piątek). Trzeba grać przynajmniej godzinę dziennie w Ghost Mode przez co otrzymamy za darmo 2 GP cratesy. Oczywiście one są za jeden dzień gry, a nie za całe 5 czyli jest to bardzo dobre. Link: http://forum.z8games.com/showthread.php?t=13360

Crates - (ang. skrzynie) są dwa rodzaje, ZP i GP, i dzielą się na 3 rodzaje. Obie te skrzynki można kupić w Black Market za 1000 ZP te pierwsze, i 2000 GP za te drugie. Jak pisałem są ich 3 rodzaje, z których można wylosować 3 spośród kilkunastu rzeczy na kilka dzień, lecz przy odrobinie szczęścia można trafić i wylosować ten jeden na stałe czyli broń. Jak dobrze pamiętam to jest to AK-47 Scope, AUG +ammo, KRISS SUPER, WITCH HUT, DESERT +ammo i ANACONDA +ammo.

Tu przetłumaczone za pomocą ImTranslator:
Duchy Myślistwo i paranormalnych działalności jest obecnie wszystkie wściekłości i teraz Ty też możesz wziąć twój duch-krach umiejętności online w wyłącznej stealth Cross Fire działania Ducha Tryb. Od 26 października do 30 października, wszystkie podmioty, które odgrywają jedną godzinę Ghost Mode otrzyma 2 Halloween skrzynie GP dziennie odtwarzane. Oznacza to, że każdy dzień gracze grać Ghost Mode na jedną godzinę, otrzyma dwa bezpłatne Halloween skrzynie GP. W Halloween, 31 października, gra Ghost Mode na godzinę zarobimy dwa wolne Halloween klatkę ZP. Czy jest lepszy sposób na uzyskanie w duchu Halloween niż polowanie na duchy Freaky cool nagrody!? Uwaga: Wszystkie skrzynie wygrał dziennie otrzyma w ciągu 48 godzin od tego dnia zakończenia. Prosimy o cierpliwość. / Sig wiadomości

Niech każdy napisze co o tym sądzi i czy będzie w tym uczestniczyć. Także proszę o chwalenie się wygraną

Ostatnio edytowany przez JackCyR (2009-10-25 19:45:05)


http://crossfire.cfps.pl/sygnatura/5125932_2_22.png

Offline

 

#2 2009-10-26 21:34:39

Xzibin

Super Wszechpotężny Niezniszczalny I Mający Zawsze Racje Admin

8111368
Skąd: Odolanów
Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 216
Punktów :   
Nick w grze : Xzibin
Ulubiona postać: SPOP

Re: GHOST HUNT EVENT

Moim zdaniem lepiej nie mogli trafic z eventem Jest on naprawde super

Bardzo duzo osob nie gra Ghost Moda a jest on mila odskocznia od ciaglego TDM

I do tego te wspaniale Paczki

Offline

 

#3 2009-10-27 18:44:13

 Fotograf

VIP

603981
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 137
Punktów :   
Nick w grze : JackCyR
Ulubiona postać: Special Air Service
WWW

Re: GHOST HUNT EVENT

A raczej skrzynki. Ja wczoraj grałem godzinę w GM nie wliczając oczywiście zmian rooma itp. Jeszcze nie byłem dzisiaj na CF, ale i tak napisali, że dają skrzynie w ciągu 48h Nie wiesz może czy jeśli grasz powiedzmy 15 minut na GM i cię wywalą, sam wyjdziesz, wywali z rooma to dolicza się to? Czy też trzeba od początku do końca lub do samego końca grać aby wliczyli ci te kilka minut?

Chyba jak nawet wyjdziesz z rooma to ci liczą. Wczoraj grałem tak godzinę i dwadzieścia minut, i dostałem dwie skrzynki. Choć mogliby wylosować i dać po jednej z pośród tych czterech z GP, bo te halloween nie są ciekawe. A co jak dostane dodatkowy magazynek do pistoletów maszynowych -.- No dzisiaj też pograłem koło dwóch godzin (wow), pewnie jutro już będą

Ostatnio edytowany przez JackCyR (2009-10-27 21:22:11)


http://crossfire.cfps.pl/sygnatura/5125932_2_22.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpies bloodhound cena Hobby oraz rozrywka